#1 2018-07-18 09:08:04

Engrave

Użytkownik zarejestrowany

Zarejestrowany: 2018-07-18
Posty: 1

Nieśmiertelniki - identyfikatory - wybijane - Engrave.pl

Serdecznie witam forumowiczów! Pragnąłbym zaprezentować Wam asortyment sklepu Engrave.pl - wytłaczamy nie tylko nieśmiertelniki, ale też identyfikatory dla czworonogów - nasza oferta to również breloki i bransoletki paracord których nie znajdziecie nigdzie indziej. To, co wyróżnia nas od konkurencji to fakt, że jesteśmy w stanie wybijać na blachach dokładnie każdy tekst - też z polskimi symbolami diakrytycznymi (ogony rodzaju ą, ę).


Oryginalne nieśmiertelniki jakie oferujemy to odmiana biżuterii, która inspiruje się militarną identyfikacją żołnierzy - dla entuzjastów militariów to doskonały prezent. Jeżeli masz alergię bądź cierpisz na jakąś chorobę i chcesz, by w razie trudnej sytuacji ktoś ekspresowo znalazł te dane, możesz wybić je na wojskowych nieśmiertelnikach - można umieścić na nich również telefon alarmowy (ICE) do najbliższej osoby, która udzieli niezbędnych informacji. Nie ma przeciwwskazań do wybijania także innych, dowolnych wpisów, na przykład ukochanych cytatów czy dedykacji - tu obowiązuje pełna dowolność. Gwarantujemy terminowe wykonanie oraz gwarancję jakości - oferujemy jedynie oryginalne komponenty (blachy i łańcuszki z chirurgicznej stali nierdzewnej a silencery z wytrzymałego sylikonu).


Serdecznie zapraszam do zaznajomienia się z propozycją: wybijanie nieśmiertelników na Engrave.pl

http://engrave.pl/wp-content/uploads/2016/06/oferta-Engrave.pl_.jpg

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dell forum pracowników jak wstawić zdjęcie na forum pun opowiadania erotyczne mama w kuchni gothic returning elvrich www.wwe-superstars.pun.pl